Головна » Песик і втрачена кістка

Песик і втрачена кістка

Казка про тварин. Песик і втрачена кістка
5
(6)

Зміст казки для дітей про тварин: Песик і втрачена кістка

Це казка про голодного песика, який знайшов велику кістку на ринку. Але коли він побачив у воді іншого собаку зі ще більшою кісткою, він вирішив отримати її. Чи зможе він зберегти свою кістку, чи втратить її через свою жадібність?

Читайте онлайн українською казку про собаку: Песик і втрачена кістка!

Маленький голодний песик жив у старовинному мальовничому селі, оточеному садами. Цей собачка завжди був у пошуках їжі. Одного яскравого та сонячного дня він знайшов на ринку велику та смачну кістку.

Сповнений азарту, він схопив кістку й побіг, щоб сховатися від усіх.

«Ця кістка стане справжнім святом!» — радісно подумав він. Міцно тримаючи кістку в роті, він блукав провулками в пошуках тихого місця, де можна було б нею насолодитися.

Його шлях привів його до старого дерев’яного мосту, який перекинувся через чисту та спокійну річку. Коли він переходив міст, то помітив власне відображення у воді внизу. Але він не розумів, що таке віддзеркалення. Тому він бачив лише іншого собаку зі ще більшою і спокусливішою кісткою в зубах.

Засліплений жадібністю, песик подумав: «Я мушу отримати цю кістку!»

Він загарчав і загавкав на своє відображення, сподіваючись налякати іншого собаку й отримати більшу кістку.

Але як тільки він загавкав, його власна кістка вислизнула із зубів та впала у воду й була швидко змита течією. Песик відчайдушно намагався врятувати свою кістку, але було вже занадто пізно. Але кістка зникла.

Він стояв біля мосту, втупившись у воду. Він втратив не лише кістку у воді, яка була лише відображенням, але і свою справжню кістку. Голодний і сумний пусик зрозумів свою помилку.

«Ох, який я дурень!» — зідхав він. «Я мав таку смачну кістку, а тепер я нічого не маю.»

Він вирішив повернутися на ринок і спробувати знайти іншу кістку. Песик був дуже щасливий, що знайшов нову кістку.

«Ця кістка не така велика, як та, що я втратив, але вона дуже смачна. Я радий, що я маю її. Я ніколи більше не буду жадібним.»

Так закінчилася казка про песика і його кістку. Ми сподіваємося, що ви зробили висновки для себе й не будете жадібними, адже так можна втратити важливі для вас речі. Будьте задоволені тим, що ви маєте, і не заздріть іншим. Це зробить вас щасливішими.

Дякуємо, що прочитали казку.

Бажаємо вам солодких снів і гарних мрій! 🌙

Як Вам казочка?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 6

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю казку!

Поділітися казкою: Песик і втрачена кістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *