Казки на ніч для дітей онлайн

5
(2)

Казки на ніч допомагають дітям заснути та розслабитися після напруженого дня. Ми зібрали для вас найкращі казки, які підходять для дітей різного віку від немовлят до малят 3, 4, 5, 6, 7, 8 чи 9 років.

Почніть читайте онлайн українською мовою казки для дітей на ніч!

Якщо ви хочете дати своїй дитині незабутній подарунок, почніть читати їй онлайн казки на ніч для дітей. На нашому сайті ви знайдете безліч казок. Ви можете читати ці короткі повчальні історії онлайн та безкоштовно.

Як краще читати казку на ніч, щоб дитина заснула швидше

Щоб казка на ніч для дітей була максимально ефективною, та дитина заснула швидше ми рекомендуємо:

  • Вибирайте казку, яка відповідає віку, інтересам та настрою дитини. Не читайте занадто страшні, сумні або складні казки перед сном.
  • Створити затишну атмосферу для читання. Затемнити кімнату, позбавтеся від зайвих джерел світла та шуму. Покладіть дитину в ліжко, пригорніть її, дайте їй улюблену іграшку або подушку.
  • Читайте казку спокійним, лагідним та виразним голосом. Не поспішайте, робіть паузи, змінюйте інтонацію та емоції. 
  • Залучайте дитину до читання. Задавайте їй питання, просіть її передбачити подальші події, дати свою оцінку героям, порівняти казку з власним досвідом. Дайте дитині можливість вибрати казку, доповнити речення або придумати альтернативний кінець.
  • Закінчуйте читання казки на ніч позитивно. Підкресліть головну ідею казки, похваліть дитину за увагу, поцілуйте її, побажайте їй солодких снів. 
  • Не починайте нової казки, якщо дитина просить, але обіцяйте їй, що завтра ви прочитаєте ще одну.
Казки на ніч для дітей онлайн

Користь від казок на ніч для дітей

Казки на ніч для дітей не тільки розважають, але й навчають. Казки формують у дітей моральні цінності, розвивають критичне мислення, сприяють емоційному розвитку та соціалізації. Казки також стимулюють фантазію та творчість дітей, допомагають їм вирішувати проблеми та переборювати страхи.

Казки на ніч для немовлят чи малят 3, 4, 5, 6, 7, 8 чи 9 років сприяють їх здоровому сну, оскільки заспокоюють нервову систему, зменшують стрес та покращують настрій.

Приємного читання казок та на добраніч вам! 

Як Вам казочка?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 2

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю казку!