Про нас

5
(1)

👋 Привіт, дорогі читачі сайту ДобраКазки!

Вітаємо вас на сайті ДобраКазки, де кожен момент — це можливість зануритися в чудовий світ фантазії та добра. Цей сайт створений для тих, хто любить читати казки українською мовою. Тут ви знайдете багато цікавих, смішних і добрих казок для дітей, які можна читати онлайн. Ми щиро вдячні вам за те, що обрали нас для ваших захоплюючих пригод та чарівних історій.

Тут, на сторінках ДобраКазки, кожна казка — це окремий світ, створений з любов’ю та турботою. Головним автором сюжету та тестувальником казок на нашому сайті є дівчинка Настя. Вона завжди хоче, щоб казки були новими та добрими, тому вона допомагає нам вибирати найкращі казки для наших читачів.

Мета сайту ДобраКазки

Ми хочемо, щоб усі діти могли читати онлайн казки українською мовою, оскільки віримо в силу казок у формуванні уяви та моральних цінностей. Саме тому присвячуємо свої зусилля, щоб кожна історія стала святковим подарунком для вашої дитини.

Зауваження та пропозиції

Якщо у вас виникають будь-які пропозиції, зауваження або питання, пишіть, будь ласка, нам на нашу електронну адресу [email protected]

Ми будемо раді почути вашу думку і відповісти на ваші запитання.

Якщо у вас чи ваших дітей є свої казки, якими ви хочете поділитися з іншими дітьми, пишіть нам також. Ми з радістю опублікуємо ваші казки на нашому сайті, якщо вони відповідають нашим критеріям. Ми цінуємо вашу творчість!

Копіювання тексту та зображень

Всі тексти та зображення, розміщені на цьому веб-сайті, захищені авторськими правами.

Звертаємо вашу увагу, що ви маєте повне право копіювати тексти та зображення з нашого сайту виключно для особистого використання. Однак будь-яке використання цього контенту на інших сайтах чи для комерційної діяльності вимагає передбачення письмового дозволу від нас. Ми дякуємо за ваше розуміння та співпрацю в цьому питанні.

Дякуємо за те, що обрали сайт ДобраКазку!

Разом ми творимо чудовий світ казок, де кожен може знайти свою найулюбленішу історію.

Бажаємо вам приємного читання і гарних снів!

З любов’ю та казковою теплотою,

Настя та команда сайту ДобраКазки 😘

Як Вам казочка?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю казку!