Читайте онлайн добрі казки для дітей на ніч українською мовою

0
(0)

Ми хочемо порадувати вас добрими, смішними та сучасними казками. Тут ви знайдете казки для дітей різного віку: від 3, 4, 5, 6, 7, 8 років чи старших.

 • Курочка Ряба

  Курочка Ряба

  Дізнайтеся як дід і баба не могли розбити дивовижне яєчко, яке знесла їхня курочка. Як мишка змогла. Читайте цю милу та коротку народну для дітей! 

  Читати цю казку

 • Котик та Півник

  Котик та Півник

  Дізнайтеся якк котик та півник стали друзями та жили разом у хатці. А також як лисичка хотіла з’їсти півника, а котик врятував його своєю хитрістю та скрипочкою.

  Читати цю казку

 • Івасик-Телесик

  Івасик-Телесик

  Дід з бабою довго мріяли про синочка, аж поки не з’явився Івасик. Які пригоди чекали його на річці, де він ловив рибку на золотому човнику та потрапив у небезпеку? Чи…

  Читати цю казку

 • Ріпка

  Ріпка

  Дізнайтеся як дідусь посадив ріпку, але не міг її вирвати сам. Чи допоможуть йому баба, дочка, собачка, киця та мишка? Читайте цю смішну та навчальну народну казку!

  Читати цю казку

 • Рукавичка

  Рукавичка

  Дізнайтеся, як дід загубив рукавичку, а лісові звірі знайшли собі тепле житло. Чи зможуть вони усі поміститися в одній рукавичці? Читайте цю веселу та захоплюючу народну казку! 

  Читати цю казку

 • Колобок

  Колобок

  Колобок — це сміливець, який втік від своїх господарів та зустрів багато пригод на своєму шляху. Але чи зможе він врятуватися від хитрої лисиці, яка хоче його з’їсти?

  Читати цю казку

 • Перегони черепахи й зайця

  Перегони черепахи й зайця

  Чи зможе повільна черепаха перемогти швидкого зайця в перегонах? Дізнайтеся, які наслідки матиме заздрість і самовпевненість, і як важлива наполегливість.

  Читати цю казку

 • Вовк в овечій шкурі

  Вовк в овечій шкурі

  Вовк, який хотів зловити вівцю та переодягнувся у її шкуру. Але його план не вдався, і він опинився у великій небезпеці. Як так трапилося?

  Читати цю казку

 • Песик і втрачена кістка

  Песик і втрачена кістка

  Це казка про голодного песика, який знайшов велику кістку на ринку. Але коли він побачив у воді іншого собаку зі ще більшою кісткою, він вирішив отримати її. Чи зможе він…

  Читати цю казку

 • Сонце і вітер: хто сильніший?

  Сонце і вітер: хто сильніший?

  Сонце і вітер: хто сильніший? – це казка про двох друзів, які посперечалися, хто з них може зняти пальто з чоловіка. Але тільки один з них знав таємницю.

  Читати цю казку

Наша мета

Ідея нашого сайту — дати дітям нове розуміння життя, нові історії, нові мрії, а не тільки хоч і повчальні, але негативні історії як у українських народних казках, таких як Колобок, Івасик-Телесик, Баба-Яга. Ми хочемо, щоб діти вірили в себе, у свої сили, у свої можливості, у свої друзів. Ми хочемо, щоб діти раділи життю, відкривали нове, ділилися своїми враженнями.

Чекаємо на Ваші пропозиції щодо казок

Ми завжди відкриті до ваших казок чи історій, тому ви можете надсилати нам свої казки для опублікування, або ж писати, про кого та про які історії хотіли би прочитати казку. Ми будемо раді почути ваші думки, пропозиції, побажання.

Дякуємо, що ви з нами!

На “ДобраКазці” кожна казка – це нова можливість відкрити для дітей двері у світ фантазії та мрій. Долучайтеся до нашої казкової родини, і разом ми створимо веселі та навчальні пригоди, які залишаться у серцях маленьких та великих читачів!

Як Вам казочка?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка: 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю казку!